Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Rawki" zaprasza mieszkańców z obszaru LGD na szkolenie pn. „ZAKŁADANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ - ASPEKTY PODATKOWE I FINANSOWE”

Program:

  • I MODUŁ Prawne aspekty prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • II MODUŁ Systemy rozliczeń podatkowych w działalności gospodarczej
  • III MODUŁ Prowadzenie działalności gospodarczej nierejestrowanej.
    Tu znajdziecie odpowiedź na to: Kto może prowadzić taką działalność? Jakie są obowiązki osoby prowadzącej działalność nierejestrową? Czy prowadząc działalność nierejestrowaną można wystawiać faktury i rachunki? Poruszone zostaną kwestie podatku dochodowego, podatku VAT, składek do ZUS i uprawnień konsumentów.

Planowany termin szkolenia: 8 kwietnia 2020 roku.*

*Termin może ulec zmianie w przypadku niezebrania odpowiedniej liczby uczestników.

Szkolenie zostanie przeprowadzone na nowoczesnej platformie e-learningowej, umożliwiającej aktywną komunikację między trenerem, a uczestnikami w czasie rzeczywistym. Korzystanie z niej jest bardzo proste – każdy uczestnik otrzyma na adres e-mail elektroniczne materiały szkoleniowe wraz z indywidualnym loginem i hasłem do platformy elearningowej oraz odnośnikami do trzech modułów szkolenia.

Kto może wziąć udział w szkoleniu? Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej, prowadzenie działalności nierejestrowanej oraz chcące zwiększyć swoje kompetencje zawodowe.

Udział w szkoleniu może wziąć maksymalnie 10 osób. O udziale w szkoleniu będzie decydować motywacja uczestników i kolejność zgłoszeń.

Wymóg: Każdy uczestnik musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/KJBDMwRwXFAB1Pny9

 

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Kreator Przedsiębiorczości” w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020

Szkolenie działalność