Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki” serdecznie zaprasza zarówno młodszych jak i starszych mieszkańców z naszego regionu do udziału w konkursie „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna.”

Konkurs polega na przygotowaniu kartki świątecznej związanej z tradycją i nastrojem Świąt Wielkanocnych. Pracę należy przygotować w dowolnej technice (w tym również grafika komputerowa) oraz przesłać dobrej jakości zdjęcie (lub plik z pracą w przypadku pracy wykonanej komputerowo) gotowej kartki wraz z imieniem i nazwiskiem oraz wiekiem uczestnika na adres poczty elektronicznej: biuro@krainarawki.eu. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci pakietu gadżetów Lokalnej Grupy Działania „Kraina Rawki”, produktów lokalnych oraz dyplomów.

Prace przyjmujemy do dnia 10 kwietnia 2020.

Zasady konkursu:

1. Konkurs jest skierowany dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców z obszaru działania LGD.

2. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie kartki świątecznej związanej z tradycjami i nastrojem Świąt Wielkanocnych.

3. Prace muszą zostać wykonane samodzielnie przez uczestników konkursu.

4. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice (w tym również grafika komputerowa). 

5. Prace oceniane będą według następujących kryteriów: oryginalność, zgodność z tematem, estetyka.

6. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie zdjęcia pracy (lub pliku z pracą w przypadku pracy wykonanej komputerowo) na adres na adres poczty elektronicznej: biuro@krainarawki.eu do dnia 10 kwietnia 2020 roku.

7. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody w postaci pakietu gadżetów Lokalnej Grupy Działania „Kraina Rawki”, produktów lokalnych oraz dyplomów, które zostaną wysłane po Świętach Wielkanocnych. Upominki będą przyznane w 2 kategoriach wiekowych:

·         dzieci, młodzież;

·         dorośli.

 

Zapraszamy do udziału oraz życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!