„Kompetencje, Kreatywność, Kobiecość” to  projekt współpracy realizowany w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt kierowany do aktywnych mieszkanek z obszaru LGD, liderek lokalnych społeczności, kobiet działających w grupach sformalizowanych i grupach nieformalnych, szczególnie tych szukających możliwości uruchomienia własnej działalności zarobkowej, powracających na rynek pracy, planujących zmienić pracę, czy planujących rozwój aktywności społecznej. Dzięki spotkaniom i warsztatom będą miały okazję stworzyć satysfakcjonujące relacje, odnaleźć wewnętrzną siłę, wzmocnić samoocenę, otrzymać wsparcie w rozwoju osobistym a także wyznaczyć sobie nowe kierunki zmian w życiu zawodowym, społecznym i prywatnym.

Partnerzy Projektu:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki”, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Ziemia Chełmońskiego" i Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zielone Partnerstwo”

Cele projektu:

Aktywizacja i motywacja do rozwoju osobistego kobiet z obszaru LGD „Kraina Rawki” poprzesz spotkania motywacyjne i integracyjne, warsztaty rozwijające umiejętności oraz zainteresowania.

Czas realizacji:

Wrzesień - grudzień 2022

Dofinansowanie:

241 628,00 zł, w tym po stronie LGD „Kraina Rawki” koszt realizacji projektu to 94 647,00 zł.

Zadania w ramach projektu:

  1. Festiwal kobiet kreatywnych „Babki w Babsku”, wykład motywacyjny, warsztaty rękodzieła (obrazy z mchu i świece sojowe) i warsztaty relaksacyjno- oddechowe i koncert mis kryształowych dla 60 kobiet.
  2. Organizacja wyjazdu warsztatowo – integracyjnego do „Krainy Rumianku dla 20 kobiet objętych szerszym wsparciem, prezentacja, warsztaty, oraz poznanie dobrych praktyk.
  3. Cykl Szkoleń on-line:
  • „Jak stworzyć dobry profil na Linkedin?”
  • „Portale społecznościowe w pigułce, złote zasady personal brandingu, jak tworzyć atrakcyjne treści, przegląd dobrych praktyk"
  • „Od pomysłu do zarabiania pieniędzy"
  • „Sektor pozarządowy szansą na aktywność społeczną i ekonomiczną"
  1. Warsztaty wizerunku, wizażu i fotografii dla 20 kobiet objętych szerszym wsparciem.
3K logo z banerem cz-b (2)
W ramach projektu współpracy pt. „Kompetencje, Kreatywność, Kobiecość”, który realizujemy w partnerstwie z LGD „Ziemia...
W ramach projektu współpracy pt. „Kompetencje, Kreatywność, Kobiecość”, który realizujemy w partnerstwie z LGD „Ziemia...
Wraz z partnerami projektu współpracy „Kompetencje, Kreatywność, Kobiecość” zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na cykl szkoleń...