Serdecznie zapraszamy na pierwsze wydarzenie w ramach projektu 3K - Kompetencje. Kreatywność. Kobiecość!

Festiwal Kobiet Kreatywnych „Babki w Babsku” - to jednodniowe wydarzenie, podczas którego odbędą się: wykład motywacyjny, warsztaty rękodzieła i warsztaty relaksacyjne.

Zapraszamy kobiety , liderki lokalnych społeczności, kobiety działające w grupach sformalizowanych i grupach nieformalnych, aktywne mieszkanki z obszaru LGD, szczególnie osoby przedsiębiorcze prowadzące własną działalność gospodarczą lub szukające możliwości uruchomienia własnej działalności zarobkowej, powracające na rynek pracy, planujące zmianę pracy, planujące rozwój aktywności społecznej.

Wykład motywacyjny „Uwierz w siebie i weź życie w swoje ręce” poprowadzi Pani Katarzyna Bogusz-Przybylska - Coach, Psycholog i ekspert w obszarze rozwoju pracowników i organizacji. Prowadzi bloga Babskie Tabu - Katarzyna Bogusz-Przybylska pracuje z kobietami, które chcą zaakceptować siebie. Pomaga im poczuć się ważnymi i wystarczającymi takimi jakie są.

Warsztaty rękodzieła poprowadzi firma Świeżo Cięte. Część z uczestniczek wykona świece sojowe, a druga grupa obrazy z mchu.

Po przerwie obiadowej zaprosimy Was na warsztaty relaksacyjne.

Jedna z grup zrelaksuje się podczas warsztatu pt. „Jak rozluźnić ciało i umysł?”, który poprowadzi Pani Justyna Czudek z firmy Bajla – fizjoterapeutka, masażystka, trenerka personalna, instruktorka pilates i fitness.

Druga grupa weźmie udział w „Ceremonii Dźwięku”, na którą zabierze Was Misy Kryształowe - Dźwiękoterapia – para duchowych przewodników, szamanów i uzdrowicieli, która pasjonuje się poszerzaniem horyzontów, rozwijaniem świadomości, szczęśliwym życiem – pełnym pasji i miłości.

Każda osoba biorąca udział w festiwalu otrzyma artykuły promocyjne i książkę napisaną przez Panią Katarzynę Bogusz-Przybylską pt. „Pozytywnik dla duszy i ciała“.

Kiedy: 17 września w godz. 10.00-18.00

Gdzie: Spichlerz Babsk

Zapisy: e-mail: biuro@krainarawki.eu tel. 695 700 565

Koszt: Wydarzenie jest bezpłatne!

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu współpracy 3K. Kompetencje. Kreatywność. Kobiecość organizowanego przez:

Stowarzyszenie LGD Ziemia Chełmońskiego

Lokalna Grupa Działania "Zielone Sąsiedztwo"

LGD "Kraina Rawki"

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.3 objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Babki w Babsku