Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie „Biblioteka Smaków”, które odbędzie się po raz pierwszy w Rawa Mazowiecka

Niedzielne popołudnie 16 czerwca 2024 r.  zarezerwujcie na wizytę na Placu Piłsudskiego, gdzie spotkacie Pascal Brodnicki - znakomitego kucharza, prezentera telewizyjnego i autora książek.

Gwiazda tego dnia wyczaruje smakowitą niespodziankę i w rozmowie z Dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rawie Mazowieckiej opowie o swoich książkach kulinarnych.

Czekać będzie na Was 25 stoisk promujących produkty lokalne i atrakcje turystyczne. Będzie można skosztować wyrobów kół gospodyń wiejskich i organizacji pozarządowych, poznać lokalnych producentów i twórców, zakupić rękodzieło i pyszne miody, sery, mąki, kawy, napoje i wiele innych.

Całości wydarzenia dopełni muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Art-Melody, a o uśmiechy na twarzach najmłodszych podczas cyrkowych animacji zadba Teatr Jednej Miny.

Zapowiada się wyjątkowo smakowite wydarzenie. Zatem jeśli jesteście entuzjastami gotowania i dobrej zabawy to nie może Was zabraknąć.

„Biblioteka smaków” to pomysł na wydarzenie promujące lokalne produkty i atrakcje turystyczne z terenu LGD „Kraina Rawki” oraz terenu partnerów projektu współpracy PLiAT.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Biblioteka Smaków (1)