W miniony piątek, 9 września br. w Gminnym Domu Kultury w Cielądzu świętowaliśmy rocznicę 15 lat od powstania LGD „Kraina Rawki”.

Był to czas podsumowania dotychczasowej działalności, wspomnień, przemyśleń, podziękowań i gratulacji.

Przeglądając fotografie z minionych lat, miło widzieć nie tylko upływ czasu, ale przede wszystkim prężne działanie LGD. Te dokonania zarówno na obszarze naszego działania poprzez widoczne inwestycje i wydarzenia oraz poza nim poprzez udział w licznych szkoleniach, wyjazdach studyjnych i wydarzeniach promocyjnych, były możliwe dzięki zaangażowaniu członków LGD oraz dzięki wsparciu z Unii Europejskiej początkowo w ramach Pilotażowego Programu LEADER, później w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli obchodzić wspólnie z nami nasz jubileusz, za liczne przybycie, podziękowania i wyrazy uznania. Było nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo spędzić z nami ten wyjątkowy czas.

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Królakowi Wójtowi Gminy Cielądz za gościnę i pomoc w organizacji wydarzenia, Międzypokoleniowemu Zespołowi Folklorystycznemu "Cymbarka" za piękny występ i Pani Monice Kamińskiej Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Cielądzu za pomoc w obsłudze wydarzenia.