Koronawirus w Polsce odmienił rzeczywistość większości z nas. Szukacie sposobu na nudę? A może chcecie wykorzystać wolny czas w efektywny sposób? Spieszymy z pomocą!

W ramach projektu Kreator Przedsiębiorczości zapraszamy Was na bezpłatne szkolenie „Design thinking - budowanie kompetencji przyszłości”.

  • Design thinking (myślenie projektowe) to prosta metoda stymulująca twórcze rozwiązywanie problemów i pozwalająca tworzyć zaskakujące idee.
  • Ta metoda opiera się na wypracowaniu kreatywnego sposobu myślenia, który znajduje swoje zastosowanie nie tylko w szeroko rozumianym biznesie, ale również w codziennym życiu.
  • Design thinking pozwala przyjrzeć się danemu problemowi niemal z każdej perspektywy, zaczynając od użytkownika/odbiorcy, a kończąc na aspektach czysto ekonomicznych.

Dla Kogo?

Dla firm, osób planujących założyć działalność gospodarczą,  fundacji, szkół, administracji - dla wszystkich organizacji, które poszukują  innowacji, ale nie poprzez kopiowanie i powielanie tego co było, a przez wdrożenia oryginalnych rozwiązań opartych na głęboko rozpoznanych potrzebach użytkowników.

Termin realizacji szkolenia: 27 kwietnia – 11 maja 2020 roku
Liczba godzin do realizacji całego szkolenia: 13 h
Terminy szkolenia prowadzonego przez trenera: poniedziałki i środy

Sposób realizacji szkolenia:
Warsztat odbywa się w formie mieszanej synchronicznej, czyli trener i wszyscy uczestnicy warsztatów widzą się i słyszą online na bieżąco. W trakcie warsztatów wykorzystywane są różne bezpłatne aplikacje/platformy, do których uczestnicy potrzebują wyłącznie dostępu do Internetu. Trener prowadzi krótkie wykłady merytoryczne dostarczające wiedzę. Uczestnicy samodzielnie realizują ćwiczenia z możliwością konsultacji z trenerem (podczas sesji w poniedziałki i/lub środy).

Podczas warsztatów uczestnicy będą ze sobą współpracować z wykorzystaniem platform online. Po warsztatach uczestnicy otrzymają elektroniczny podręcznik jako podsumowanie wiedzy wraz z kartami poznanych narzędzi, do wykorzystania we własnych projektach.

Co potrzebne jest uczestnikom podczas warsztatów?

  • Komputer oraz telefon z dostępem do internetu.
  • Kartka, długopis.
  • Dodatkowe przydatne artykuły: nożyczki, klej, taśma, spinacze, wstążki, stare gazety.
  • Pozytywne nastawienie i uśmiech 🙂


ZAPISY:
https://forms.gle/qAaaM2Bd9nTyGW1K8

Rekrutacja do 21 kwietnia 2020 roku. W czasie kwarantanny rozwijaj swoje kompetencje przyszłości!

Szkolenie DesignThinking (1)