Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem własnej działalności gospodarczej oraz chcących rozwinąć już prowadzoną działalność na szkolenie "Warsztaty w zakresie wypełniania wniosku o przyznanie pomocy oraz biznesplanu w ramach podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej". Podczas szkolenia zostaną omówione wszystkie najistotniejsze kwestie m.in. zasady ubiegania się o wsparcie, zasady wyboru i oceny operacji oraz zasady wypełniania wniosków i biznesplanu. Szkolenie odbędzie się 08 maja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Rawie Mazowieckiej w godzinach 09:00-15:30.

Szkolenie poprowadzi Pani Marzena Cieślak, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie menadżerskie w sektorze administracji publicznej m.in. w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa gdzie wspierała procesy przygotowania i wdrażania programów rozwoju obszarów wiejskich finansowanych z funduszy europejskich. Jest także ekspertem w zakresie wdrażania Podejścia Leader w Polsce.

Liczba miejsc na szkoleniu ograniczona! Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego pod adresem: www.forms.gle/CmrSiDswErDjntko7

Zapisy przyjmujemy do 06 maja 2019 r.

Plakat szkolenie