Fundacja KONTRA/BANDA zaprasza dzieci w wieku 7 – 13 lat do udziału w dwutygodniowych, bezpłatnych zajęciach artystycznych! Podczas warsztatów uczestnicy będą poszukiwać odpowiedzi na pytania o kondycję naszej planety, zastanowimy się jak uniknąć suszy, jak produkować jak najmniej śmieci i czym właściwie jest ekologia w życiu codziennym. Zostaną zrealizowane warsztaty teatralne, scenograficzne, ekologiczne, dramaturgiczne i promocyjne. 15 sierpnia odbędzie się pokaz końcowy stworzony przez uczestników w wybranej przez nich formie.

Zajęcia poprowadzą członkowie Fundacji KONTRA/BANDA: Dominika Bremer, Justyna Dywańska, Anna Olszak, Mateusz Przygodziński, Joanna Kędzierska i Paula Rudź.

Aby dziecko mogło wziąć udział w projekcie należy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną na stronie facebook.com/FundacjaKONTRABANDA lub pod linkiem: https://we.tl/t-O5fmtxN8ri i odesłać ją na adres fundacjakontrabanda@gmail.com lub dostarczyć osobiście do siedziby Fundacji w Starym Wylezinie 25 w terminie do 13.07.2020.

Więcej informacji można odnaleźć na naszym fanpage Fundacji KONTRA/BANDA (https://bit.ly/2ZsidLy) oraz stronie http://latowteatrze.pl/projekty_2020,lato_w_teatrze,47,fundacja_kontra_banda.html.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego: 500 058 078

Lato w teatrze