W dniu 27 września 2023 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Regnowie odbyły się warsztat florystyczny "Flower Box" w ramach projektu „Żyj z pasją w Krainie Rawki – organizacja wydarzeń aktywizujących i integrujących mieszkańców LGD”.

Warsztaty prowadziła Pani Anna Komora z firmy SToGlarnia.

Uczestniczki warsztatów stworzyły piękne, jesienne flower boxy. Wszystkie kompozycje były oryginalne i wyjątkowe i na pewno będą cieszyć oko przez długi czas. Warsztaty były nie tylko okazją do odkrycia nowych pasji, ale przede wszystkim do kontaktu z naturą i roślinami, a także ozdobienia całości według własnego gustu.

Celem warsztatów była aktywizacja mieszkańców obszaru LGD „Kraina Rawki” i stworzenie możliwości do odkrywania nowych pasji.

Operacja własna „Żyj z pasją w Krainie Rawki – organizacja wydarzeń aktywizujących i integrujących mieszkańców LGD” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.