Z okazji obchodzonej przez nas w tym roku 15 rocznicy istnienia, przygotowaliśmy dla Was Konkurs Wiedzy o Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania „Kraina Rawki”. Konkurs składa się z 9 pytań zamkniętych dotyczących LGD „Kraina Rawki”. W razie problemów z odpowiedzią, warto przejrzeć aktualności  podsumowujące 15 lat naszych działań na naszym Facebooku i stronie internetowej.

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest dla mieszkańców obszaru działania LGD „Kraina Rawki” , tj. mieszkańców Gmin: Biała Rawska, Cielądz, Kowiesy, Puszcza Mariańska, Rawa Mazowiecka, Regnów, Sadkowice, Wiskitki i Żelechlinek.

Nagrody

Trójka uczestników, którzy udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi zostanie nagrodzona zestawem gadżetów LGD "Kraina Rawki". W przypadku uzyskania takiej samej liczby poprawnych odpowiedzi, pod uwagę będzie brany termin przesłania formularza.

Zgłoszenia:

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić i przesłać formularz konkursowy dostępny na stronie: https://forms.gle/mGZbnjsjjbdHvnze7.

Formularz będzie aktywny w terminie 1-7 czerwca 2021 r.

Ogłoszenie zwycięzców zostanie opublikowane w terminie do 11 czerwca 2021 r.

Zapraszamy do udziału!

Konkurs ogłoszony jest w ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 LGD „Kraina Rawki” w działaniu "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER", poddziałanie "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.