Zapraszamy do udziału w wydarzeniu kulturalno-integracyjnym w ramach projektu pt. „MOC KOBIET - wydarzenia integrujące mieszkanki obszaru LGD Kraina Rawki”.

Kobiety, a zwłaszcza kobiety wiejskie cierpią na deficyt czasu przeznaczonego na odpoczynek, rozrywkę czy inne czynności związane z rozwojem osobistym. Wszelkie formy spędzania wolnego czasu są realizowane poniekąd na marginesie czynności zawodowych i opiekuńczych. Dlatego w LGD „Kraina Rawki” powstał pomysł na projekt skierowany do kobiet, który zakłada integrację i aktywizację mieszkanek naszego obszaru.

Dla 30 kobiet organizujemy wyjazd do teatru na sztukę pt. „Osiem Kobiet”. To spektakl, który łączy elementy powieści kryminalnej w stylu Agaty Christie, z komedią i melodramatem, a przede wszystkim jest, opowieścią o różnych typach, wymiarach i tajemnicach kobiecości.

Dodatkową atrakcją będzie wizyta w Muzeum Warszawskiej Pragi, gdzie poznamy historię dziewięciu wyjątkowych kobiet, które zawsze szły własną drogą oraz wybierzemy się na spacer z przewodnikiem po warszawskiej Pradze.

Termin wydarzenia: 16 maja 2024 r.

Wyjazd do Warszawy zaplanowany jest na godzinę 11:00.

Rekrutacja: Zgłoszenia telefoniczne lub mailowe. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

MOC KOBIET - TEATR