Zapraszamy na ostatnie warsztaty rękodzieła w ramach operacji własnej pt. "Aktywna i pełna pasji Kraina Rawki - organizacja warsztatów”.

W Gminie Regnów odbędą się warsztaty garncarskie ze szkliwieniem, które poprowadzi Pan Bogdan Ignaczak. To twórca z Chociszewa (gm. Parzęczew), który wytwarza wyroby rękodzielnicze ze szkła, drewna, a przede wszystkim ceramiczne gwiżdżące ptaki. Podczas warsztatów uczestnicy stworzą gliniane ptaszki i jedną pracę indywidualną.

Zapraszamy mieszkańców obszaru LGD „Kraina Rawki”, a w szczególności mieszkańców Gminy Regnów do udziału w warsztatach, które odbędą się 28 czerwca i 6 lipca 2022 r. o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Regnowie (Regnów 25, 96-232 Regnów).

Zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach przyjmowane będą telefonicznie pod numerem 695 700 565 w godz. 8.00 – 15.30 lub na e-mail biuro@krainarawki.eu . O zakwalifikowaniu uczestników będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Operacja własna pt. „Aktywna i pełna pasji Kraina Rawki - organizacja warsztatów” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

warsztaty garncarskie regnów (1)