To już ostatnie warsztaty rękodzieła w ramach projektu pt. "Aktywna i pełna pasji Kraina Rawki - organizacja warsztatów”.

Warsztaty robienia tacek i podstawek z lastryka (gipsu polimerowego) poprowadzi Pani Kalina Borasińska z firmy Samemu
Samemu to przede wszystkim zestawy #diy do robienia pięknych rzeczy w domu - dla siebie, dla bliskich, na prezent i do wnętrz. Pani Kalina prowadzi warsztaty kreatywne robienia ozdób z lastryka.
Zapraszamy mieszkańców obszaru LGD „Kraina Rawki”, a w szczególności mieszkańców Gminy Sadkowice do udziału w warsztatach, które odbędą się 18 sierpnia 2022 r. o godz. 17:00 – 19:30 w Świetlicy Środowiskowej w Bujałach (Bujały 24A, 96-206 Sadkowice).
Zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach przyjmowane będą telefonicznie pod numerem 695 700 565 w godz. 8.00 – 15.30 lub mailowo na adres biuro@krainarawki.eu . O zakwalifikowaniu uczestników będzie decydować kolejność zgłoszeń.
Operacja własna pt. „Aktywna i pełna pasji Kraina Rawki - organizacja warsztatów” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Warsztaty lastryko (3)