Serdecznie zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej w ramach operacji własnej pt. „Żyj z pasją w Krainie Rawki – organizacja wydarzeń aktywizujących i integrujących mieszkańców  LGD”

Wizyta odbędzie się na terenie LGD „Kraina Rawki”, uczestnicy będą mogli poznać działającą na naszym terenie Winnicę „Braci Petrasz”, wziąć udział w warsztatach ziołowych i kulinarnych oraz degustacji. Wizyta odbędzie się w sobotę 14 października 2023 roku i będzie szansą wymiany doświadczeń i dobrych praktyk,

Do udziału w projekcie zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD "Kraina Rawki" , którzy są  zainteresowani poznaniem różnych form działalności w zakresie turystyki na obszarach wiejskich LGD „Kraina Rawki”.

Program wizyty studyjnej:

9.50  zbiórka na parkingu przy MDK-u w Rawie Mazowieckiej (ul. Krakowska 6c)

10.00 wyjazd do Lisnej

10.30 – 17.00   Wizyta w Winnicy.

- warsztaty zielarskie z Zagrodą Ziołową Ewy i Jurka , przygotowanie herbatek ziołowych

- warsztaty kulinarne  - przygotowanie pizzy, degustacja,

- zwiedzanie przetwórni,  poznanie tajników winiarstwa w Polsce,

17.00 powrót do Rawy Mazowieckiej.

Na zgłoszenia czekamy do 11 października, mailowo: biuro@krainarawki.eu i telefonicznie 8.00-15.00: 46 814 50 18 i 691 555 426.

Udział w wizycie studyjnej jest bezpłatny.

Wyjazd studyjny współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ŻYJ z PASJĄ w KRAINIE RAWKI